علت عاقبت به شر انجام گرفتن داناترین شاگرد فضیل بن عیاض :: پایگاه مذهبی بسیج

بسیج خبری

علت عاقبت به شر انجام گرفتن داناترین شاگرد فضیل بن عیاض :: پایگاه مذهبی بسیج

اللّهُمَّ صَلِّ عَلى جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ الصَّادِقِ خازِنِ العِلْمِ الدَّاعی إِلَیْکَ بِالحَقِّ النُّورِ المُبِینِ،. اللّهُمَّ وَکَما جَعَلْتَهُ مَعْدِنَ کَلامِکَ وَوَحْیِکَ وَخازِنَ عِلْمِکَ .
دنبال از خلقت عالم معرفت و عبه همراهدت خداوند متعال هست, و غرض از بعثت انبیاء از آدم تا خاتم تحقق آن هست, رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) برای تعلیم و تربیت بشریّت به معرفت و عبه همراهدت ,قرآن و کسی که نزد او علم تمام قرآن هست به یادگار گذاشت.
هرتعداد حوادث روزگار نگذاشت مفسّر معصومِ قرآن, پرده از حقایق کتاب خدا بردارد ولی در فرصت کوتاهی که برای ششمین اختر فرزوان آسمان هدایت پیش آمد,شاهراه مذهب حق را برای رهروانِ از خلقت به همراهز انجام , و فطرت تشنه انسانیت را به آب حیات عبه همراهدت و معرفت سیرآب انجام.
امید هست پیروان مذهب حق روز عزای آن حضرت, آنچه در توان دارند در مراسم سوگواری انجام دهند تا مشمول دعای مستجاب او شوند که فرمود((رحم الله من احیی امرنا)) رحمتی که سرمایه ی سعادت و وسیله ی نجات از انجام گرفتائد برزخ و قیامت هست.
در رهستای جنگ نرم و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و مقابله به همراه تهاجمات فرهنگی که ایمان مسلمین را نشانه رفته هست و سعی در تخریب عقاید و افکارمان دارد در فضای مجازی پایگاه مذهبی بسیج را در سرزمین تکریم مقام عالی امام صادق علیهالسلام شهرستان رفسنجان (بسیج) ،راه اندازی نموده ایم.که وظیفه خود را در قبه همراهل احیای اندیشه های والای اهل بیت(علیهم السلام) و حفظ ارزش ها و دفاع از مبه همراهنی فکری انقلاب واسلام انجام داده و مطالبی سودمند برای کسانی که جویای حقیقت هستند ارائه نماییم.امیدواریم که شما خوانندگان عزیز به همراه نظرات ساخانومده خود محبین صادق الائمه علیه السلام را ، در رهستای عمل به وظیفه یاری نمایید. این پایگاه در رهستای جنگ نرم و تبلیغات حرکت کاروان صادقیه در رفسنجان راه اندازی انجام گرفته هست وافزایش مطالب آن در خصوص توسل وعشق به اهل بیت و احیای اندیشه های والای اسلام ناب محمدی و تکریم مقام عالی اربه همراهب امام جعفر صادق (علیه السلام) می به همراهانجام گرفت.
آدرس:هستان کرمان ، شهرستان رفسنجان
حسن آبه همراهد صادق الائمه علیه السلام نوق
احمدتقی نژاد ابن علی بن احمد بن علی بن مهدی بن محمد بن تقی بن سجاد بن کریم بن علی بن کنعان بن سعید بن امامزاده کافی

[ad_1]

مطالب مشابه